Práce

Manpower made by IPMA

Co bychom byly bez našich chytrých hlaviček? Naši spolupracovníci se starají ve všech oblastech svěřených činností o to, aby byly dané úkoly řešeny s největší pečlivostí.

Blaho lidí, kteří u nás pracují, je u nás na nejvyšším místě. V podnikatelské skupině IPMA vědomě sázíme na týmovou práci, abychom optimálně využívali speciální know-how každého jednotlivce a docílili tak prvotřídních pracovních výsledků.

"Každý spolupracovník je součástí IPMA. Je součástí skupiny, ale zároveň i svébytnou osobností."

Podle toho je i podporován a je od něho očekáván výkon. Vedle týmových a pracovních pohovorů uvnitř oddělení máme tu strukturovaný roční pohovor s pracovníkem, při kterém jsou obšírně zohledněny i jeho perspektivy a osobní vývoj. Navíc prodělává IPMA strukturovaný proces personálního rozvoje. Tento proces zahrnuje koncept, kterým jsou požadavky z projektů a ze strategických úvah podnikového charakteru včas integrovány do průběhu personálního rozvoje. Zároveň v rámci personálního rozvoje podporujeme každého spolupracovníka, který si to přeje, při rozvoji svých profesních perspektiv a při integraci těchto perspektiv do svých osobních cílů.

"Personální rozvoj chápeme jako investici do spolupracovníka a zároveň do IPMA."

(Z důvodů čtivosti jsme použili pouze mužský tvar. Máme zde však na mysli muže i ženy rovným dílem.)

Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung!

Personalmanagerin
Mirja-Kristina Oelker
Tel.: +49 5361 601 58-225
bewerbung@ipma-group.com

Andrea Rebstock
Tel.: +49 7171-875 67-0

Zur Verstärkung unseres Teams suchen wir:

StellenbeschreibungEinsatzortVeröffentlicht am
Methodenplaner (m/w) – China
Ihre Ansprechpartnerin: Mirja-Kristina Oelker
China 05.11.2018
pracovník pro plánování a řízení
Indie + Mladá Boleslav 08.10.2018