pracovník pro plánování a řízení

Stellenbeschreibung
  • projektové řízení produktových projektů v oblasti plánování
  • koordinace vyhodnocování produktových a strukturálních opatření mezi jednotlivými projektovými útvary
  • tvorba závazných odborných stanovisek vůči projektu
  • příprava podkladů pro uvolnění investic projektu
  • tvorba a odsouhlasení výrobních konceptů a layoutů
  • dohled při tvorbě technických zadání a popisů pro výběr a realizaci technologií
  • příprava podkladů, pravidelných projektových zpráv
  • kontrola realizace, řízení termínů + nákladů v místě realizace
  • koordinace plánovacích aktivit plánovacích útvarů
  • optimalizace procesů a technologií

Stellenanforderung
  • znalost lokálního prostředí v Indii
  • zkušenost s výstavbou zahraničních závodů
  • znalost procesů lokalizace
  • praktická zkušenost s vedením a řízením
  • komunikace v českém, německém a anglickém jazyce minimálně na úrovni B2
  • předání referencí na realizované projekty v oblasti plánování (produkt/struktura) v automobilovém
    průmyslu
Bewerbungsinformationen

Čeká na Vás: motivovaný tým, 25 dni dovolené, příspěvek na stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, stálý pracovní poměr (plný úvazek), smlouva hned na dobu neurčitou

Beschäftigungsart
Vollzeit
Einsatzort
Indie + Mladá Boleslav
Arbeitgeberbeschreibung

Úplný popis pozice naleznete zde:
Stáhnout popis pozice jako PDF

Váš životopis a motivační dopis spolu údajem o požadované výši platu prosím zašlete na níže uvedenou emailovou adresu: Bewerbung@remove-this.ipma-group.com

Zurück zu den Stellenangeboten